wtorek, 4 października 2022

Weekendowa Przygoda Isobelle Pascha

Nie wiem jak u Was, ale w moim mieście nareszcie jest ładny i słoneczny dzień. Deszcze ustąpiły, a poranne ciemne chmur zniknęły pozwalając słońcu zabłysnąć na tle błękitnego nieba. 

Uwielbiam tą porę roku, w szczególności gdy jest taka pogoda jak dziś, gdy promienie słońca jeszcze bardziej podkreślają na drzewach piękne barwy liści. Teraz mamy idealną "złotą jesień", JUPII!!🍂🍁🌞

No ale przejdźmy do tematu dzisiejszego posta, który może niewiele Wam mówić. No chyba że znajdą się osoby znające postać Isobelle Pascha, zaprojektowaną przez utalentowanego artystę Ashley'a Wood'a, który jest australijskim twórcą komiksów, malarzem, ilustratorem, twórca projektów graficznych do gier komputerowych. 


Isobella jest lalką / figurką wielkości lalek Barbie, czyli w skali 1/6. Posiada równie ruchome ciało jak obecne Barbie z serii Made to Move. Jak widać na zdjęciach jej wygląd jest bardziej kreskówkowy i kształt ciała również odbiega od tego jaki posiada np. Barbie. Isobella ma bladą cerę, długi nogi i bardziej okrągłe kształty, czyli większe piersi, biodra czy pupę. Jej dłonie i stopy również są większe niż normalnie u innych lalek. 

Jak wspomniałem w swoim pierwszym poście Nowy (lalkowy) początek... , bardzo zauroczyła mnie ta lalka, gdy tylko przypadkowo zobaczyłem ją na zdjęciach w intrenecie. Miała w sobie to coś... Nie umiem określić konkretnie co tak mnie w niej urzekło. Może to właśnie ten kreskówkowy wygląd twarzy, blada cera (którą bardzo lubię u lalek) czy bardziej kształtne ciało. Trudno powiedzieć. Jednak liczy się fakt, że dzięki niej wróciła mi chęć do zbierania lalek. 😉💓

Niestety nie udało mi się kupić tej wersji (jest już ich dość dużo), którą poznałem jako pierwszą, a mowa tu o The World of Isobelle Pascha Panda Play. Jednak miałem szczęście i niedługo później swoją premierę miała najnowsza wersja tej lalki, którą to właśnie chciałbym Wam pokrótce przedstawić w tym poście. 

Jak tylko było to możliwe, zakupiłem ją w preorderze na oficjalnej stronie producenta Underverse . Bardzo się z tego cieszę i wyczekuję premiery, na którą niestety muszę jeszcze trochę poczekać, gdyż planowany termin wydania to pierwszy kwartał 2023 roku. Szybko zleci hehe... 😜 Jak już będę miał ją u sobie to z chęcią zrobię mini recenzję na blogu.😉👍 

No cóż na dziś to tyle, gdyż w tym poście chciałem Wam tylko zaprezentować kolejną lalkę na którą czekam. Oczywiście poniżej przedstawiam jeszcze kilka informacji oraz oficjalne zdjęcia, które pozwolą Wam bliżej poznać Weekendową Przygodę Isobelle Pascha. Do następnego napisania!

WEEKENDOWA PRZYGODA ISOBELLE PASCHA


W British Museum znajdują się niezliczone dzieła bezcennej sztuki. Isobelle Pascha cieszy się swoim weekendowym wyjazdem, siedząc podczas branchu, w małej osobliwej kawiarence, podczas gdy jej wierna torba Nabler spoczywa na stole. Jej wszechobecne oko czuwa.

Nieznacznie przegląda najnowszy katalog wystawy w muzeum, gdy coś przykuwa jej uwagę. Spogląda na Nablera, a ten, mrugając i kiwając głową, podąża za jej wzrokiem w dół strony. Na jej twarzy pojawia się złośliwy uśmiech. W ciągu najbliższych pięciu minut dojdzie do kradzieży stulecia.

Złodzieje słodyczy znów są w akcji.


Właściwości:
 • Zamówienia złożone w ciągu pierwszych 8 godzin od premiery będą kwalifikowały się do otrzymania losowo wybranego śliniaczka dla zwierząt Nabler
 • Zawiera dwie głowy z zamkniętymi jak i otwartymi oczami
 • Nową torebkę Nabler
 • Około 30 cm wysokości
 • 25 punktów artykulacji
 • Dopasowany i szczegółowy strój Weekend Adventure zaprojektowany przez Ashley'a Wood'a
 • Kobiece ciało Underverse zaprojektowane przez Ashley'a Wood'a

Zawiera:
 • 1x 11,8" Przegubowe ciało UV.
 • 2 x Głowa Isobelle Pascha (otwarte + zamknięte oczy)
 • 1x Koszulka Weekendowa Przygoda
 • 1x Skinny Jeans
 • 1x Torba Nabler z paskiem
 • 3x Para rąk (lewa + prawa) - 2x rozluźnione, 2x rozłożone, 2x wskazujące.
 • 1x para żółtych obcasów
 • 1x Stojak

Materiały:
 • PVC, ABS, TKANINA

Stworzony przez T.P. Louise
Zaprojektowany przez Ashley Wood
Wyprodukowane przez Underverse
© 2022 7174 PTY LTD

*NIE JEST TO ZABAWKA. DLA OSÓB POWYŻEJ 15 ROKU ŻYCIA
Premiera: Pierwszy kwartał 2023
Cena: $165.00 (oficjalny sklep Underverse)


ZDJĘCIA PROMOCYJNE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty